Asterix Holiday House is gehuisvest in een prachtige gerestaureerde woning, gelegen in het hart van het historische Brugge. Tot 8 personen kunnen in Asterix van een aangenaam en luxueus verblijf genieten, voor korte of lange duur. Niet alleen zijn alle vloeren, wanden en meubilair samengesteld uit streng geselecteerde antieke kwaliteitsmaterialen, maar ook alle moderne comforttoestellen zijn aanwezig.

Waar

Schaarstraat 5
8000 Brugge

Contact

+32 497 40 22 22

Faciliteiten

  • Parking

Informatie over toegankelijkheid

Lokale kaart

Hieronder vindt u een interactieve kaart.

Back to top